úterý 16. února 2010

TJ Sokol Ostrava - TJ FS Napajedla

33:26 (15: 12)

Branky: Habarta 2, Kašný Z. 5, Závodník 3,Vacula 3,Chomič 2, Vaško 2, Kašný P. 2, Odstrčilík 1, Weintritt 6.

Vyrovnané utkání,ve kterém jme hráli v prvním poločase dobře a jen neproměňování vyložených brankových šancí a v závěru poločasu nedodržení herní disciplíny rozhodlo o vedení domácích 15:12. V nástupu do druhého poločasu jsme nedokázali proměnit 3 vyložené šance a umožnili domácím získat šesti brankové vedení, které si už domácí nenechali vzít. V utkání se nedařilo brankařům na rozdíl od domácího brankaře, který vychytal naše hráče a především křídla, která nedokázala proměnit ani vyložené brankové šance. Nezbývá než věřit že dokážeme v utkání s Košutkou vylepšit úspěšnost střelby. V utkání se představil nový hráč Weitritt Lukáš, který by mohl být posilou a po zranění se vrátil Pavel Kašný. Jsem přesvědčen, že v domácím utkání nám pomohou naši diváci a poženou naše hráče k dobrému výsledku.
Domácí utkání se hraje 21. 2. (neděle) v 17 hodin.

Autor: Jan Hofman (vedoucí A týmu)