pondělí 4. května 2009

Rozhodovalo se až v závěru utkání

Kostelec na Hané - Napajedla 26:24 (11:12 )

Branky: Kašný Z. 2, Kašný P. 2, Odstrčilík 6, Závodník 3, Jurásek 3, Chomič 1, Zmeškal 6, Žák 1.
Sedmimetrové hody: Kostelec 7/5, Napajedla 2/2.

Napajedla přijela do Kostelce v sestavě oslabené o pět hráčů: Vaško, Štekl,Vacula zaměstnání, Indrák hrál utkání za Bystřici pod Hostýnem, Machan a Ondráš zranění. I přes tak velké oslabení družstva jsme dokázali uhrát velmi dobrý výsledek a poločas jsme vyhráli 11:12.

Bohužel se nám nepodařil vstup do druhého poločasu a domácí šli do vedení. V průběhu druhého poločasu jsme stav vyrovnali a rozhodovalo se až v závěru utkání, kdy nás rozhodčí poslali do čtyř a domácím pomohli nařízením 7-hodů. A tak obrátili skoré z 23:23 na 25:23 a tím bylo o výsledku utkání rozhodnuto.

I přes prohru musím pochválit hráče za předvedený výkon a může nás mrzet jen částečná nedisciplinovanost v obraně při vstupu do druhého poločasu a neproměňování vyložených brankových příležitostí.
(Autor článku: Jan Hofman, předseda oddílu házené)