úterý 13. dubna 2010

Chodov - TJ FS Napajedla 29:32 (18:13)

Naše družstvo nastoupilo do utkání s vědomím že jen zisk bodů nás udrží v boji o udržení v 1.lize. To se projevilo v prvním poločase v nervozitě hráčů a k tomu přispěl i nepřesný výkon rozhodčích. V prvním poločase jsme nehráli špatně v obraně, ale v útoku jsme hráli bojácně a soupeř nás přehrával tvrdou obranou, která v mnoha případech přesahovala hranici pravidel. Do druhého poločasu po důkladné domluvě v šatně se naše hra změnila. Výborná obrana a skvělý výkon brankaře J. Machana zapříčinil, že se nám v 10. minutě podařilo vyrovnat na 20 : 20. Od této chvíle se vývoj utkání začal obracet v náš prospěch. V útoku se začalo dařit spojkám: Weintritt 9 branek, Vaško a Kašný Z. 7. branek. Za předvedený výkon zaslouží všichni pochvalu. Hráči se přesvědčili, že se mohou srovnávat s každým družstvem v 1. lize a v žádném z utkáních nejsou bez šancí.

Autor: Jan Hofman (vedoucí A družstva)