čtvrtek 20. října 2011

TJ Sokol Trnávka - TJ FS Napajedla

23:22 (11:11)
Branky: Babáček 5, Růžička 1, Kašný P. 4, Habarta 6, Kašný Z. 4, Odstrčilík 2
K prvnímu utkání na hřišti soupeře naše družstvo jelo oslabeno o čtyři hráče Štekl, Vacula, Vaško a Zmeškal (zaměstnání a zranění). Ale i přes toto oslabení musíme hráče za předvedený výkon pochválit. V prvním poločase hráli velmi dobře a jen díky neproměněným vyloženým příležitostem byl stav nerozhodný. V druhém poločase jsme nastoupili s odhodláním v utkání zvítězit a v 52. minutě jsme vedli o 3 branky. Do této doby hrálo naše družstvo bez vyloučení (tedy velmi čistě), pak nás rozhodčí poslali do hry o tří a tak pomohli obrátit skóre utkání na 21:20. Naši to nevzdali a bojovali až do konce utkání. Bohužel se nám v posledních sekundách nepodařilo vstřelit branku a tak domácí zvítězili 23:22. Škoda bod by slušel! Ještě jednou chci poděkovat hráčům za hru a disciplinovaný výkon. Pevně věříme, že v dalším zápase zvítězí sport a lepší družstvo....
(Autor: J. Hofman)