čtvrtek 27. října 2011

TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ FS Napajedla 28:31 (13:17)

Branky: Babáček 5, Růžička 1, Kašný P. 3, Habarta 6, Kašný Z. 5, Vaško 5, Závodník 3, Chomič 2, Ondráš 1.

K druhému utkání na hřišti soupeře naše družstvo jelo oslabené o dva hráče Štekl zaměstnání a Zmeškal hostování za Zlín. Ale posíleno o Chomiče po zranění. Hráči si vzali k srdci upozornění trenéra na chyby, kterých se dopouštěli v utkání v Trnávce a od začátku se soustředili na hru v obraně. Tak, že jsme v prvním poločase vedli o pět branek a jen neproměňováním vyložených šancí skončil poločas 13:17. V druhém poločase jsme odskočili až na sedm branek. V závěru nedisciplinovaností některých hráčů, jsme soupeři dovolili upravit skóre na přijatelný výsledek 28:31. Ale i přes tento výpadek musím pochválit hráče za předvedený výkon a domácí diváky za vytvoření výborného házenkářského prostředí. K pěknému utkání přispělo i objektivní rozhodování rozhodčích.
(Autor: J. Hofman)

Článek z novin: Házenkáři Fatry na půdě nováčka uspěli - Zlínský deník