neděle 4. listopadu 2012

HC Zubří B : TJ FS Napajedla 23:23 (11:13)

Sestava/branky: Hrdina, Možný, Kašný Z. 5/2, Kašný P. 6,  Kadubec 2, Růžička 2, Odstrčilík , Babáček 3, Zmeškal, Fryšták 1, Noga 1.

Zubří, kde se nám tradičně nedaří, jsme jeli s odhodláním prolomit výsledky a konečně uspět. Do utkání jsme vstoupili dobře a ve 24. minutě jsme vedli 12:5. Jen naším uspokojením jsme dovolili soupeři do konce poločasu snížit na 13:11. Do druhého poločasu nám nevyšel začátek a domácí šli do vedení v jedenácté minutě 15:14. Od této chvíle se výsledek utkání přelvaloval z jedné strany na druhou až to do konce utkání. Za průběh utkání je dělba bodů spravedlivá. Družstvo podalo velmi dobrý výkon. Je nutné vyzvednout výkon Hrdiny v brance. V obraně hrál prim Kašný Z., kterého velmi dobře doplňoval Pavel Kašný, který se prosadil i střelecky a vstřelil  6 branek. Doufám, že do utkání se Vsetínem nastoupí Konečný a Závodník, kteří nehráli pro zranění.

Mladší  dorost  2. liga
HK Ivančice:TJ FS Napajedla 35:32 (19:16 )
Branky: Kazík 2, Kunz 5, Hrdina 11, Jurásek 8, Zavadil 1, Rozumek 4, Michalík 1.

(Autor: J. Hoffman)