pátek 9. listopadu 2012

TJ FS Napajedla - KH Zbrojovka Vsetín 27:30 (13:17)

Sestava/branky: Hrdina, Možný, Kašný Z. 6/3, Kašný P. 5, Kadubec 5, Růžička 2, Odstrčilík 1, Babáček , Zmeškal 1, Fryšták 1, Noga 6, Šáš, Uhříček.

V utkání se Vsetínem jsme měli potvrdit náš dobrý výkon v Zubří, ale to se nám vůbec nepodařilo. Od začátku jsme tahali za kratší konec a celý první poločas jsme prohrávali až o pět branek. Po změně stran a domluvě družstvu se podařilo v dvanácté minutě obrátit výsledek na 21:20. Ale to bylo vše, co nám soupeř dovolil. I když naše hra v obraně byla dobrá, tak tentokrát nás nepodrželi brankaři a za některé branky by se měli červenat ještě dnes. Doufám, že si svoji slabou chvilku vybrali a v příštím utkání nás opět podrží. I přes tento výpadek, musím pochválit hráče za hru v druhém poločase.