středa 24. dubna 2013

TJ Holešov : TJ FS Napajedla 23:42 (11:22)

Sestava/branky: Hrdina, Mahdal, Machan, Kašný Zd. 4/1, Odstrčilík 6, Melzer 2, Závodník 2, Babáček 4, Fryšták 2, Uhříček 2, Zmeškal 2, Sedláček 4, Noga 12, Fekar 2.

Do Holešova jsme odjížděli oslabeni o Kašného P., Vaško, Vaculu (zaměstnání) a Kadubce (nemoc). S odhodláním odčinit ztrátu bodu z podzimní části soutěže. To se nám dařilo od začátku utkání, kdy jsme vedli 4:5. Od tohoto stavu jsme navyšovali vedení a v závěru poločasu jsme vedli už 11:22. Ve stejném stylu jsme pokračovali i v druhém poločase a stále navyšovali vedení, až na konečných 23:42. Mužstvo musím pochválit za bojovnost po výrazné touze o co nejlepší výsledek. V utkání dostali příležitost všichni hráči, kteří nezklamali. V brance chytal dobře Hrdina, který dal v druhém poločasu šanci Mahdalovi. Ten pokračoval ve stejném stylu a dával jistotu celému družstvu. V obraně hrál prim Kašný a velmi dobře mu sekundovali Sedláček a Fryšták. Střelecky se dařilo Nogovi 12 branek, Odstrčilík 6. Doufám, že i v domácím zápase potěšíme naše diváky pohlednou hrou.

(autor: Jan Hofman)

2. liga mladší dorost Morava

TJ FS Napajedla : Sokol Vel. Meziříčí 22:28 (12:14)

Sestava,branky: Hrdina 4, Kazík , Močička 3/1, Michalík, Kunz 2, Koukal 1, Rozumek 8, Zavadil 1, Jurásek 3, Horka, Kocián.