pondělí 22. dubna 2013

TJ FS Napajedla - SK Velká Bystřice 32:26 (18:15)

Sestava/branky: Hrdina, Mahdal, Kašný Z. 3, Kašný P. 6, Kadubec, Melzer, Závodník 3, Babáček 2, Fryšták 2, Vacula 2, Vaško 5, Sedláček 2, Noga 7, Růžička.

Velké Bystřici jsme měli oplácet porážku z podzimu. Náš soupeř přijel s přesvědčením, že si odvezou dva body, které jim dávali možnost zvítězit ve skupině a tím si zajistit postup do 1. ligy. To jsme v žádném případě nepřipustili. Od začátku utkání jsme měli režii utkání ve svých rukou. Od začátku jsem vedli o 4 branky. Soupeř ve 13 minutě vyrovnal na 6:6, ale to bylo vše, co dokázal. Naše družstvo zvýšilo tlak na soupeře a do konce poločasu jsem upravili na výsledek 16:13. Ve druhém poločase jsem navýšili vedení o 6 branek. Toto vedení se dařilo udržet až do konce utkání. Za předvedený výkon si zaslouží pochvalu všichni hráči, ale i přesto musím vyzvednout výkon Hrdiny v brance, střelecky se prosadili Noga, Kašný P. a Vaško, který znovu přesvědčil, jak je platným hráčem v útoku i obraně. Obranu výborně organizoval Kašný Z. a stále se lepšící Sedláček. Jsem přesvědčen, že dokážeme zopakovat výkon i dnes proti záloze Zubří. A doufám, že nás podpoří diváci, kteří byli v utkání s Velkou Bystřicí perfektní.

(autor: J. Hofman)