neděle 15. března 2009

Další body doma! (Napajedla - Náchod 38:32)

I přes drtivý nástup domácího družstva se dokázali hosté vrátit dík zlepšené hře do utkání, které zůstalo až do konce prvního poločasu zcela vyrovnané (18:16).
Začátek druhé půle byl zcela vyrovnaný. Bohužel se na průběhu utkání projevila nervozita hráčů i některé sporné výroky rozhodčích. Vystupňovaná aktivita fanoušků :-) a především hráčů domácího družstva přiměla hostující družstvo k vyššímu počtu technických chyb, které rozhodly o vývoji utkání.
I přes vyloučení úspěšného střelce domácího teamu (Martin Vaško) v závěru bylo o utkání rozhodnuto!