neděle 1. března 2009

Napajedla - Karviná jun.

První zápas jara – vítězství!!!
Hráčům Napajedel se v prvním utkání jarní části sezóny podařilo na domácí půdě porazit velmi silný tým HCB Karviná jun. Družstvo hostů, kteří v podzimní části sezóny porazili naše družstvo rozdílem 12 branek si sebevědomě přijelo do Napajedel pro body, ovšem domácí hráči 100% nasazením hostům naznačili, že získat body nebude tak jednoduché. První poločas přinesl velmi rychlou moderní házenou s řadou pěkných branek (stav utkání po 30. minutách 14:16), ale rovněž oslabení domácího družstva v podobě červené karty pro Zdenka Kašného, který byl vyloučen za faul do obličeje. I v druhém poločase bylo tempo hry velmi vysoké a Napajedlům se podařilo jít do vedení (především se začalo dařit spojkám M. Indrák a M. Vaško), které se nakonec podařilo udržet až do dramatického konce. Konečný výsledek 33:32 byl pro diváky jistě velmi poutavý a je tou nejlepší pozvánkou na další domácí utkání, které se bude konat 8.3. 2009 od 10,30 hodin v napajedelské hale.
Střelci branek: Indrák 12, Vaško 8, Chomič 4, Kašný Z. 3, Odstrčilík 2, Závodník 2, Jurásek 1, Zmeškal 1.