pondělí 3. května 2010

KP Brno - TJ FS Napajedla 36:32 (19:17)

Do utkání ve kterém jsme mohli je překvapit naši hráči nastoupili s respektem k soupeři, který vede první ligu. Trenér Boršický byl již v patnácté minutě donucen k time outu a hráčům řádně domluvil. Poté již naši hráči začali hrát odpovědně a jen zbytečnou chybou prohráli poločas o dvě branky. Do druhého dějství jsme nastoupili zakřiknutě, ale od 45. minuty jsme se soupeřem drželi krok. Minutu před koncem utkání byl stav 33 : 32 a jen hrubými chybami jsme se připravili o velmi dobrý výsledek. Za předvedenou hru v druhém poločasu si celé družstvo zaslouží pochvalu. Střelecky se dařilo Lukáši Weintrittovi střelci 13 –ti branek. V brance první poločase podržel družstvo Jan Hrdina. Nyní nám už zbývá důstojně dohrát soutěž s Litovlí.
Autor: Jan Hofman (vedoucí A mužstva)