čtvrtek 13. května 2010

TJ FS Napajedla - Tatran Litovel 29:27 (17:13)

V utkání ve kterém jsme hráli jen o důstojné rozloučení se soutěží, jsme prvních7. minut nezvládli a soupeř se ujal vedení 2:5, ale v následujících minutách se nám dařilo proměňovat brankové příležitosti a do konce poločasu jsme obrátili výsledek v náš prospěch (17:13). V druhém poločase jsme udržovali svůj náskok a trenér Boršický dal příležitost celé střídačce. Utkání jsme dohráli na vítězné vlně 29:27. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu všichni hráči, ale i přesto musím opět pochválitza výkon v brance Machana a v poli Lukáše Weintritta, který u nás hostoval ze Vsetína a za výkony, které předváděl mu musíme poděkovat a v dalším působení mu popřát úspěšnou kariéru. Soupeře dokázal zatížit 90-ti brankami. Za výkony v jarní části se nemusí nikdo stydět a je škoda, že o umístění rozhodl zápas s Jičínem, který využil možnosti posílit své družstvo o hráče z extraligy a tím nás připravil o důležité body, které rozhodli o konečném umístění. Za přízeň bych chtěl poděkovat naším divákům a doufám, že nás budou povzbuzovat i v podzimní časti při zápasech 2. ligy.

Autor: Jan Hofman (vedoucí A družstva)